Łukasz Gorszkow nowym trenerem

Pracujący dotąd z zespołem juniorów starszych Łukasz Gorszkow został szkoleniowcem pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice. 

Postanowiliśmy dać szansę Łukaszowi. To młody, bardzo ambitny i utalentowany trener, który wie jak funkcjonuje nasz klub – uzasadniał decyzję o wyborze prezes Jarosław Pieprzyca.

Jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Wierzę, że w naszym klubie osiągnie on bardzo dobre wyniki. Czego mu życzę. Ta decyzja pokazuje również, że w naszych drużynach pracują świetni specjaliści – dodał prezes Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice.

Łukasz Gorszkow urodził się się 6 października 1974 roku w Starachowicach. Ma za sobą bardzo bogatą karierę piłkarską. Grał w m.in. w barwach: Wisły Kraków, Sokoła Tychy, Górnika Zabrze, Widzewa Łódź, GKS-u Katowice czy Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Przez wiele lat występował w polskiej ekstraklasie.

Dziś odbędzie pierwszy trening z pierwszą drużyną Puszczy Niepołomice.

Umowa została zawarta do czerwca przyszłego roku. Asystentem nowego trenera będzie Dariusz Romuzga. Trenerem bramkarzy pozostał Tomasz Kwedyczenko.

Życzymy powodzenia!

/mb/