Współpraca z trenerem zakończona

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Dariuszem Wójtowiczem.

Skończył się pewien etap w naszym klubie. Trener Wójtowicz nie jest już pierwszym trenerem Puszczy Niepołomice. Ostatnie wyniki zespołu były dalekie od naszych oczekiwań dlatego postanowiliśmy podjąć trudną decyzję o zakończeniu współpracy – informuje prezes klubu Jarosław Pieprzyca.

Przypomnijmy trener Dariusz Wójtowicz rozpoczął pracę w naszym klubie w kwietniu 2011 roku. Za jego kadencji Puszcza Niepołomice zanotowała największy sukces w historii klubu jakim był awans do rozgrywek pierwszej ligi.

Nie zapomnimy trenerowi Wójtowiczowi tego co zrobił dla naszego klubu. Spędził tu ponad trzy lata. To rzadkość w polskiej piłce. Z pewnością za awans i grę Puszczy w I lidze należy mu się duży szacunek. Trener Wójtowicz napisał historię, którą będziemy wspominać przez długie lata. Zycie toczy się jednak dalej.  W ostatnich meczach zanotowaliśmy serię porażek co spowodowało, że znajdujemy się tuż nad strefa spadkową. Nasze plany na sezon i oczekiwania są zupełnie inne. Dlatego też postanowiliśmy podjąć trudną decyzję o zmianie trenera. Rozstajemy się po dżentelmeńsku. Życzę Dariuszowi Wójtowiczowi powodzenia w dalszej trudnej pracy na ławce trenerskiej – kontynuuje prezes Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice.
Nazwisko nowego szkoleniowca pierwszej drużyny poznamy w środę 8 października – zakończył Jarosław Pieprzyca, prezes klubu.