Oświadczenie Zarządu

Oświadczenie Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice

Z dniem 13 sierpnia bieżącego roku kończy się współpraca naszego klubu z trenerem Łukaszem Gorszkowem oraz pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice – informuje prezes Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice, Jarosław Pieprzyca.

Chcemy wyrazić podziękowanie za trud i pracę włożoną przez trenera Gorszkowa, która zaowocowała utrzymaniem drużyny w drugiej lidze w sezonie 2014/2015. Niestety wyniki na początku rundy jesiennej obecnego sezonu są dalekie od oczekiwań i aspiracji Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice.

Z tego względu musieliśmy podjąć trudną decyzje o zmianach w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny. Jednocześnie pragnę podkreślić, że okolicznością przełomową nie była porażka w meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Z szacunku dla pracy trenera i trudu włożonego w przygotowanie zespołu do sezonu i tego spotkania Zarząd postanowił przekazać swoją decyzję dopiero po rozegraniu meczu pucharowego – powiedział prezes MKS Puszcza Niepołomice.

Trener Łukasz Gorszkow pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że prowadzenie pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice było pierwszą pracą tego szkoleniowca z kadrą seniorów. Dziękując za determinację i serce włożone w pracę w naszym klubie życzymy Trenerowi wielu zwycięstw i kolejnych ciekawych wyzwań na ławce trenerskiej.

Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy jeszcze dzisiaj. Nowy trener poprowadzi drużynę w sobotę w starciu z Wisłą Puławy – zakończył Jarosław Pieprzyca.