„Skromna wygrana, ale cieszy”

Bartosz Żurek zaliczył dziś oficjalny debiut w barwach naszej drużyny. Nowy skrzydłowy pokazał próbkę swoich możliwości dając się we znaki zawodnikom z Krakowa.   

Cieszę się, że układała mi się dzisiaj gra z Maćkiem Domańskim, sam jestem ciekaw jak będzie to wyglądało w kolejnych meczach. Warunki do rywalizacji były dziś trudne. Boisko dobre choć było mokro i ślisko. Garbarnia też postawiła się nam dzisiaj. To był twardy zespół. Cieszy nas, że to my wygraliśmy i gramy dalej – powiedział tuż po zakończeniu spotkania nowy piłkarz Puszczy Niepołomice.

Po kwadransie gry Bartek mógł zaliczyć bramkę w swoim debiucie. W znakomitej akcji w polu karnym zamiast strzelać, próbował jeszcze podawać do Domańskiego.

Faktycznie mogłem chyba sam kończyć tamtą okazję. Przyjdzie jeszcze czas na przeanalizowanie tej sytuacji, ale mogłem to już kończyć. Zobaczyłem, że Maciek Domański dobrze nabiega, ale obrońca był szybszy. Najważniejsze, że koniec końców wygraliśmy to spotkanie. Być może było to skromne zwycięstwo, ale cieszy – komentował Żurek.  

Przed piłkarzami Puszczy kolejny mecz Pucharowy w Świeciu. Drużyna na daleki wyjazd pojedzie z myślą o kolejnym zwycięstwie.

Dzisiaj wygraliśmy i w rezultacie pojedziemy na mecz z Wdą Świecie. W każdym meczu chcemy grać o zwycięstwo i pewnie tak samo będzie też w kolejnym meczu pucharowym. Mamy nadzieję, że tak wygramy i zagramy w kolejnej rundzie już przed własną publicznością – zakończył Bartosz Żurek.