Z karnetem na Lechię!

Posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2015/2016 obejrzą pucharowe starcie z Lechią Gdańsk bez dodatkowych kosztów.

Trwa sprzedaż karnetów na mecze rozgrywane na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Zakupienie karnetu to nie tylko możliwość wsparcia naszego klubu, ale również oszczędność dla naszych kibiców. Ceny biletów pozostają niezmienione i będą identyczne jak w minionym sezonie. Pojedynczy bilet normalny będzie kosztował 12 złotych, ulgowy 5 złotych, a dla kobiet i dzieci 1 złoty.

Ceny karnetów (10 meczów ligowych plus starcie z Lechią Gdańsk):

100 zł – normalny, 40 zł – ulgowy (młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści), 8 zł – kobiety i dzieci

Posiadacze karnetów przez całą rundę zasiadać będą na wybranym przez siebie miejscu na stadionie. Karnet uprawnia również do wolnego wstępu na mecze Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Miejskim w Niepołomicach! Tak więc kupując karnet nie tylko można zaoszczędzić, wybrać sobie miejsce na stadionie, obejrzeć taniej 10 meczów ligowych Puszczy Niepołomice, ale również bez ododatkowych kosztów emocjonować się spotkaniem z Lechią Gdańsk!

Informację o rozpoczęciu sprzedaży pojedynczych wejściówek na mecz z Lechią i cenach biletów na to spotkanie opublikujemy w przyszłym tygodniu.